Jak jsem nakonec dostala to, co jsem chtěla

22. února 2017 v 0:20 | Coura. |  Diary
Je na čase znova psát. Chybí mi to. Chybíte mi vy, mé věrné čtenářky. Měla jsem delší pauzu skrz to, že nebylo o čem psát. A čas, který mi vyšel na vydání nového článku, tak to nahradil můj věrný přítel spánek. Oh ano.. jsem líné prase.


Samozřejmě že jsem za včas musela se sebou začít něco dělat, udržet si nějakou životní úroveň a také dělat, co mě baví. Teď se chystám opět vyprávět našlapaný courovský příběh. Kdo nečetl mé předchozí články, tak vám musím objasnit, že se tu bude jednat o muže, hnědovlasého a hnědookého ze silvestrovské párty. Bylo mým plánem ho sbalit. Na slavného silvestra jsme spolu měli pouze vášnivou líbačku. Jedno krásné odpoledne naše duše zavítali do kavárny se lépe poznat. Dal si kakao. Poté už toho muže nemůžete brát vážně. Opravdu ne. Stali se z nás velice dobří přátelé. Z něho se stal skvělý posluchač mých příběhů a v jeden osudný večer se také stál další čárkou v mém seznamu.


Začalo to tak, že jsem šla do klubu s jedním klukem a jeho partou. Jen tak mimochodem, na toho kluka jsem ten večer měla dost velký zálusk a myslím si, že on na mě taky. Letmé doteky, hluboké pohledy do očí, sedal si ke mě a držel mě, jak kdybych byla jeho. No byla jsem z něho paf. Ještě aby ne, když je to hnědovlasé hnědoočko. Jo, ten taky.


Říkám vám, tihle kluci mě jednou zničí.


Na téhle párty jsem byla v mírném podnapilém stavu, proto mě tedy nenapadlo nic jiného než vytáhnout mobil a začít psát všem cokoliv, co mě napadlo, aby té ostudy nebylo málo. Napsala jsem tomu panu kakaíčkovi, který zrovinka byl na té samé párty, aby mě přišel laskavě najít. Po sto dalších hodinách a panácích se naše cesty spojili a oba se shodli na tom, že by bylo dobré si jít popovídat někam, kde je ticho. Nenapadlo mě nic jiného než navrhnout záchody na vrchním poschodí, kde nikdo moc nezabrouzdá. Povídali jsme si krátce.


Naše rty po sobě hltaly, ruce začaly osahávat vše, co se dalo. Narval mě do kabinky a zamknul dveře. Já nevěřila vlastním očím. V hlavě mi běhaly myšlenky o tom, jak říkal, že s žádnou nespal ještě. Nedávno jsme si psali o tom, jak si to nechává pro nějakou vyjimečnou. Ale já ho chtěla a kvůli němu jsem porušila pravidlo, že nebudu s žádným klukem spát na záchodě. Je nutno podotknout, že to byly hezké záchody a čisté. Jo ja vím… jsou to prostě záchody. Strhal ze mě nelítostně oblečení a rozdali jsme si to.Potom jsme se krásně pobavili na tom, jak skvělý jsme kamarádi.


Pak jsme dělali jakoby nic, sem tam na sebe hodili očko a usmáli se. Navíc tam na mě ještě čekal ten druhý chlapec. Se kterým jsem už byla dokonce párty a pokračovala v házení očka na něho.

Tak vidíte, nakonec jsem pana kakaíčka přece jen dostala ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 raive raive | Web | 28. února 2017 v 17:30 | Reagovat

Ty seš prostě úžasná :D ale je to pravda, tady ty hnědooký typy jsou na umření. Aspoň je to vždycky dobrej pocit, když nějakýho takovýho dostaneš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama