Zamyšlení ve vlaku jedné coury.

8. ledna 2017 v 11:00 | Coura.
Když jedete vlakem nějakou delší dobu, tak máte dost času na přemýšlení o vašem životě. Každá z nás už měla tu chvilku, kdy máte sluchátka a v nich pomalou vážnou hudbou, koukáte zamyšleně z okna a připadáte si, jak ve filmu. Jo, dnes jsem měla takovou chvíli já. Při kochání zasněženou přírodou, cesta utíkala jak mávnutí hůlky Harryho Pottera. Taky tomu pomohla píseň od Toulouse I Will Follow You. Děsně zamilovaná retro píseň, ale na spaní a přemýšlení je úžasná. Dokáže pohladit na srdci, vy se u ní můžete krásně zrelaxovat a utéct z reality. Popravdě, dost momentů z mého života jsou jak vystřižené z filmu. Někdy mi přijde, že režisér mého "filmu" má vážně dost blbý smysl pro humor. Ve vlaku také dost ráda přemýšlím nad životy spolucestujících. Každý člověk ve vlaku má svůj scénář a já bych si je všechny nejradši přečetla. Pokud zrovna neházím očko na nějakého muže, tak nad těmi lidmi přemýšlím, nenápadně je analyzuji a zkouším se filozoficky dojít a přiblížit se k jejich životem. No, někdy v mých myšlenkách vznikají šílené scénaře.

Četli jste hororovou knihu Spalovač mrtvol od Ladislava Fukse? Hlavní postavou je Pan Karl Kopfrkingl, pracující v krematoriu, který celý příběh o sobě tvrdí, jak je hodný mírumilovný člověk, nekuřák a abstinent, který nesnáší násilí, boje a války. Nakonec ale brutálně zabije celou svoji rodinu, protože manželčin židovský původ mu brání v kariéře.


Víte, když já se seznamuji s něžným mužským pohlavím, tak jste si mohli již všimnout, jak já zebe udělám jiného člověka. Stanu se tím, čím oni chtějí, abych byla. Při seznámení s mužem P., který je součástí mých posledních článků, taky jsem s ním ze sebe chrlila jaký jsem abstinent, nekuřák, žádná coura a to, že jsem se sním hned líbala, bylo přeci skrz to, že jsem slavila Silvestra a omylem ten alkohol se mnou zamával, protože za normálních okolností nepiji. Samozřejmě to nebylo tím, že jsem měla v sobě tak dvacet panáku a jeden kýbl Captaina Morgena. Nene.Oni se na to namotají a já pak pomalu, ale jistě odhaluji svoji tvář, což oni nepostřehnou a tak se zamilovávají a zamilovávají. Jakmile to začne být vážné, tak je milosrdně odpálkuji, jak pan Kopfrkingl. Jsem také vrah. Vrah mužských nadějí na lásku. Nemůžu za to, že v aktuálním období mého života, nedokážu být věrná. Nedokážu milovat jen jednoho. Vždyť jich je tolik. Tolik krásných a zajímavých mužů. Tolik dvounohých ztělesněných hříchů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 13:47 | Reagovat

Ale no fuj, přirovnávat cokoli k spalovači mrtvol je bléé... :-D Jen si představím ulíznutého pana Hrušínského v roli Kopfrkingla, už mě přechází chuť na cokoli.

2 Smokie Smokie | Web | 8. ledna 2017 v 21:46 | Reagovat

ty jsi ďábel, ale líbí se mi to :D jak všechno přirovnáváš k sexu a mužům, no prostě je to zajímavý pohled na věc, nikdy by mě nenapadlo toho takhle zneužít ;)
Každopádně, to se ho chystáš teprve odkopnout nebo už se stalo? Vždyť s tím kakaem se zdál roztomilej....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama