Update courovského života

12. ledna 2017 v 10:00 | Coura.
Můžete poděkovat mé drahé silné vůli, že píšu další článek, protože jsem poslední dobou tak strašně lenošná, že bych se ztratila mezi lenochody. Víte, mám tisíc myšlenek, které bych chtěla napsat. Miliony nápadu na různé články, ale toho času už tolik není.


Zatím než se pustím do toho správného děje, tak vám oznamuji srdečně a s potěšením, že s panem P. je to na skvělé cestě. Začíná se mi otvírat, jak květ pampelišky. On mi snad fakt žere, že jsem ta hodná a nevinná.


Taky se v mém životě objevil ještě další přírůstek do sbírky. Je to nadšený sportovec a už jsem měla dva jeho kamarády.


Teď si trošku protiřečím s tím, jak jsem psala, že si dávám pozor na to, s kým se ty mé oběti baví. S tímhle asi udělám vyjiímku. Zatím jsem s nim nic neměla. Známe se od doby, kdy se naše duše střetly na krásném a tajuplném místě. V hospodě. Já vím říkám, že nejsem romantická duše. Tenkrát mě do té hospody dovedl můj kamarád, který je bejvalým spolužákem s mým bejvalým. Už několikanásobně bejvalým.


O něm ještě uslyšíte, protože kdykoliv se střetneme, tak vše vzplane a já hořím touhou ho alespoň ochmatat. Teď si možná říkáte, co když je to ten pravý, když se k sobě tak vracíme. Není, protože ti pravý neexistují. Je to tak vy romantické duše. Každopádně on je ten člověk, se kterým si nerozumíte, nemáte co říct a když si píšete, tak hovna. Jakmile se ale ocitnete někde venku a máte opět v sobě nějaké to alkoholové opojení, tak se neudržíte. V tenhle moment nemám žádnou silnou vůli. Nemám.
Nikdy nezapomenu na to, jak jsme byli ten kamarád, on a já spolu v jednom místním baru. Tančilo se a pilo. S bejvalým jsme nedávali na sobě znát to, jak moc se chceme. Když jsem si musela odskočit, tak pomalu kráčejíc si to na wc, mě někdo zatáhl za ruku. No jasně, byl to on. Přimáčkl mě na zeď u záchodků a vášnívé líbání mohlo začít. Bylo to tak spontání a sexy. Nezapomenutelný byl hlavně kamarád, který čirou náhodou šel na záchod a viděl nás tam, jak si to tam skoro rozdáváme přes oblečení, dodal jen jeho legendární větu: ,, Děláte si prdel? ". Vysmál se nám a odešel. My s chutí pokračovali dál.

Nejvíc sexy věc, co kdy muži mohou udělat pro to, aby mě dostali, tak je to právě toto gesto. Když muž se svým sexy tělem, mě pevně přitlačí ke stěně, k autu, k čemukoliv a začne mě líbat. Z této pasti už pak nemám šanci. Ach.


Zpět do hospody.

Byla jsem tam jediná holka v harému mužského pohlaví. Holka se pak cítí, jak královna. Teda, prvně se ti muži musí k té holce chovat jako ke královně. V tomhle případě, to tak bylo. Ten sportovec tam seděl na jednom panáku, tak tři hodiny. Seděl vedle mě. Měla jsem dost prostoru ho okouzlit. No všiml si toho i bejvalý, který měl pak dost idiotské narážky.


Nedávno měl narozeniny a já mu popřála. Od té doby si píšeme a dost mě to s ním baví. Daroval prý reebok mikinu v hodně tisíce korun pro jednu slečnu do dětského domova. No není to sladké?


Tento článek byl takový update, aby jste věděli, co a kdo se kolem mě teď pohybuje. Mimochodem ještě dodatek - opravdu zas tak často nepiju.

To be continued . . .

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 12. ledna 2017 v 11:46 | Reagovat

Hele jestli z tvého pití budou vznikat takové články - tak PIJ! :)

2 Eliss Eliss | Web | 12. ledna 2017 v 13:14 | Reagovat

Vedeš opravdu zajímavý život :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama