Pokračování příběhu o tom, jak "ho" dostanu + menhack

6. ledna 2017 v 22:30 | Coura. |  Menhacks
A máme tady pokračování s mojí "osudovou láskou" a taky nějaký ten menhacks . . .
Pamatujete si, jak jsem vám psala o klukovi ze silvestrovské párty a pak jsem ještě dodávala, jak ho dostanu? Ještě aby ne, když moc článků nevydávám a poslední článek jenom o něm, nevyšel zas tak dávno. Jdu si udělat čaj bylinkový, aby jsme mohli začít. Bez toho by to nešlo. Víte, opravdu potřebuji tu správnou konstalaci ke psaní. Jo, to jsou ty vánoční světýlka, tma, klid a čas (hodně času).

Ve čtvrtek odpoledne, jsem přemýšlela nad plány na pátek a co je lepší než si hned odpoledne zajít s někým do mé oblíbené kavárničky.

Když narazíte na kavárnu, ve které se cítíte lépe, jak doma, tak máte problém. Pohltí vás. Začnete být závislý na ni stejně, jak třeba na nikotinu. Kdyby se mi vrátily ty peníze, co jsem tam utratila za poslední měsíc, tak bych mohla odjet na Bahamy. Samozřejmě to se nestane, ale zase naopak mám super vzpomínky s přáteli. Když si sednete na kávičku či vínečku do kavárničky s tou pravou osobou, tak je to pro vás lepší jak sto psychologů. Možná proto, jsem tak pořád v pohodě.

Dlouho mi netrvalo to přemýšlení a napadl mě on. Budeme mu říkat třeba P., protože mě nebaví stále vypisovat "osudová láska". Nemyslete si, že se jmenuje třeba Pavel, Pepa. Nejmenuje a ta zkratka není podle jména. Kdo vůbec neví, proč mu tak říkám, tak doporučuji si přečíst článek ze silvestrovské párty, článek předešlý a pak se vrátit sem. Říkám si, že vás nenechám dlouho čekat. Aspoň budu mít další námět na článek. Tak jsem mu napsala, co dělá dnes odpoledne. Byl pro mě k mání a tak jsme dneska vyrazili.


Celé ráno jsem si promítala v hlavě scénář, jak se budu chovat, jakou taktiku na něho použiji, co si objednám a co si asi objedná on. Taky jsem se bála, abych si ho pamatovala z té párty, protože jsem byla kantáre.


Když jsem ho uviděla, bylo mi jasné, že je to on. Ty jeho kaštanové oči nešli přehlédnout. No ani ta jeho čepice s bambulí. Pozdravila jsem ho a řekla mu, jestli ztratím bonusové body za to, když řeknu, jak nenávidím zimu, protože jsem promrzla.

(Kdybych byla mužský úd, tak se nepostavím asi tak rok z té zimy)

My hrajeme takovou hru, když někdo udělá něco, co toho druhého bere nebo se mu líbí, tak se řekne, že má bonusové body navíc. On miluje zimu a já ztratila body, protože jsem řekla, že ji nenávidím a že miluji léto. Samozřejmě je to vše braný ze srandy a dost nás to bavilo a baví.


Hned po pozdravu jsme se společně odebrali do kavárničky. Hrál tam opět sexy a pomalý playlist, který se krásně hodil pro moji hru s ním. Teď už nemluvím o těch bodech, ale o tom, jak ho chci dostat. Obsluhovala nás máma od holky, se kterou to teď táhne můj bejvalý. Cítila jsem se dost dobře, ale ještě víc bych se cítila se sklenkou vína, ale nemohla jsem vypadat, jak alkoholik, když on si objednal kakao. Jo, objednal si kakao, protože kávu nepije. Kluka, co si objedná kakao už nemůžete brát vážně. Ztratil bonusové body. Já mám štěstí poslední dobou na muže, co nepijí kávu a nejí sýr. Samozřejmě mám v plánu je to všechny naučit. Možná to ale překousnu.


Povídali jsme si o všem možném, zvlášť chtěl rozebírat to, jak jsem mu v opilosti řekla, že mám pokutu za to, jak jsem ukradla košík nákupní a když mi donesla servírka kávu, tak jsme řešili, kdo má hezčí srdíčko, jestli já na cappucinu nebo on na kakau. Tento souboj vyhrál. Taky to byla správná chvíle, kdy bylo potřeba konat.


Teď je načase, abych vás seznámila s mojí balící technikou, která mě životem provází už pár let, kterou jsem dneska užila v praxi.

Technika se nazývá. . .

. . . přemýšlím . . .

Jmenuje se

Hoď očkem.


Počkáte si na správnou příležitost, která nepřijde hned. Poznáte ji podle toho, když se ten naproti vám rozpovídá a vy nedokážete přemýšlet nad tím, co vypráví. Zvednete šálek toho, co pijete. V mém případě to byla káva. Chytnete si šálek oběma rukama. Položíte si šálek na spodní ret a zvednete oči. Podívejte se mu upřímně do očí a až se vaše oči střetnou, tak přihmouříte očka, dejte hlavu trošku na stranu a v duchu, jak se mu koukáte do očí, řekněte: Chci tě. Pak se trošku napijte a položte. Pak se očima vraťte zpátky a mile se usmějte.


Potom musíte znovu navázat konverzaci. Je dobré mít nachystanou nějakou neutrální větu, která se hodí jako odpověď na vše. Nesmí zjistit, že jste ho neposlouchala a řešila, jak ho svést očima. Pokud stále bude povídat, tak máte možnost se ještě chytnout tématu a pokud ne, tak řekněte něco jako ,,no teda". Nic víc mě teď asi nenapadá.


Když já tohle dnes udělala, tak mi řekl, jak mi to sluší. Víte,když vám kluk řekne nějaký kompliment a vy řeknete jen "děkuji", tak je pak ticho, protože ani jede neví, jak navázat konverzaci. Já jim řeknu vždycky " i ty jeden lichotníku", takovým ironickým hlasem. Víte, jak to vždycky pobaví každého? :DNa závěr bych vám řekla, že je to na dobré cestě. Namotává se, jak klubíčko. Přesně podle plánu. Plánujeme další "příště". No tak držte palce. Posílám pozdravy mým věrným čtenářkám. Jste nejlepší.


funny disney bitch snow white sarcastic 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smokie Smokie | Web | 7. ledna 2017 v 15:10 | Reagovat

Ty se nezdáš, ale jo, tahle technika je dobrá :D. Taky jsem ji párkrát užila v praxi a yeeeeees bitch. No nic, držím ti palce a těším se na další pokračování vašeho lovestory ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama