Muhaha, stejně tě dostanu.

4. ledna 2017 v 20:25 | Coura. |  Menhacks
Pamatujete si, jak jsem vám vyprávěla o tom muži, který byl na silvestrovské párty a tvrdila jsem mu, jaká jinak bývám hodná holka, jak miluji skupinu, která byla na jeho tričku a on mě pak pozval na panáka Jacka Danielse? Byl moc hezký, hnědovlasý, hnědoočko. Myslím, že kdyby jakékoliv mužské pohlaví mělo hnědé oči, tak by mi ani nevadilo, že mu odstávají uši či měl nos, jak naběrák. Strávili jsme spolu hezkou část večera. Povídali jsme si na schodkách v krátkém rukávu, když ve čtyři ráno bylo mínus asi padesát stupňů. No a při líbání jsem měla pocit, že jeho rty krásně vyplnily ty mé. No nebyl to jen pocit.
Tak si mě den poté přidal na facebooku, protože jsem mu mé jméno napsala do mobilu. Divím se, že to přelouskal, protože co si pamatuji, tak jsem mu, do jména kontaktu, napsala dlouhý vzkaz s tím, že tam měl i mé jméno. A co si budem nalhávat, byla jsem dost nalitá. Psali jsme si ze začátku nudně. Znáte to, když se neznáte a nemáte si co říct a je tam to trapné napětí. Pak to ale nabralo jiné grády. Začínal se mi líbit, dokázal mě rozesmát a cítila jsem z něho něco nového, co mě přitahovalo.

No, a pak přišel se skvělou zprávou, kde mi ze začátku píše, jak mě poprvé "odmítl", což ale si nepamatuji, jak to probíhalo a jak mě měl odmítnout. Škoda. Pak pokračoval, že v tom byla jiná holka, se kterou si píše už dlouho a že je fájn, ale že v ten večer byla nepříjemná a semnou se nezačal bavit skrz to, aby ji naštval, ale že chtěl poznat novou, jinou fajn holku a že se tak i stalo, když mě poznal. Taky že by se mnou zašel ven.


Víte, je tu předemnou další výzva. Však on se do mě zamiluje. Věřte nebo ne. Opravdu si cením toho, že byl upřímný a narovinku mi to napsal, ale i tak. Nedá mi to spát. Donutím ho, aby se do mě zamiloval a zapomněl na tu fajn holku skrz kterou se semnou pak začal bavit. Bude namotaný, jak klubíčko.
Jak na to půjdu? Jednoduše. On je podle mě ten hodný typ kluka a neodolá té svůdné hodné holce, se kterou zažije dobrodružství.
Musím si to zanalyzovat a naplánovat:


Jakou mě už viděl?

alkoholik
sprostější
jako couru, když jsem po něm vyjela hned
rozcuchanou, zpuchlou
bez empatie
příliš ukecanou
ne moc svůdnou, spíš kamarádskou
ví, že můj ex je trapnej debil

Jakou mě teprve uvidí?

abstinent
sem tam někdy ulítne sprosté slůvko, ale jedině roztomile
úlety? co to je?
učesanou, sexy
budu se na něho více vyptávat
ukecaná budu asi furt
svůdnou, ale ne moc
musí zjistit, že jsem inteligentí
i přes to si zachovám klidnou hlavu a budu se snažit působit přirozeněUž se těš bejbé. Ámen.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Avrilka Avrilka | Web | 4. ledna 2017 v 21:43 | Reagovat

Držím pěsti a chci pokračování :-D  :-D

2 Smokie Smokie | Web | 5. ledna 2017 v 9:20 | Reagovat

Souhlasím s Avrilkou a vidím, že to bude zajímavé :D Ještě s tebou... lol, buď rychlá ať máš co psát :D

3 Špenátka Špenátka | Web | 5. ledna 2017 v 20:09 | Reagovat

Krása, tak jsem asi našla blog, co budu sledovat :) Tvůj styl psaní se mi fakt líbí... a ať už je to reálné nebo fiktivní, je to super...

A chlapi? Jsou jednoduchý... není ani potřeba moc, aby se zamilovali. Záleží, jestli je to dobře...
Jestli je to účel...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama