Jaký mají coury předsevzetí ?

2. ledna 2017 v 19:08 | Coura. |  Diary
Takhle na večer si říkám, jestli má vůbec cenu zůstat u předsevzetí. Už je 2.1. a já nad tím stále přemýšlím. Asi je dobré si dát nějaké cíle. Dávám si je každý rok a stačí mi jen čtyři. Začít cvičit, učit se, přijímat výzvy a zůstat u psaní blogu.


Dávat si předsevzetí ve stylu nepít tak často, dávat si pauzy od mužů, více důvěřovat lidem, být o trošku milejší, nemluvit pořád jen o sobě, tak to vše je mi jasný, že tyhle předsevzetí jsou mi úplně k hovnu. Změnilo by to mě, moji osobnost a to nechci. Popravdě jsem ráda za to jaká jsem.


Dokážu snést kritiku, ale nesnesu falešný lidi a ty jejich falešný komplimenty. Dokážu snést jiné coury, ale už nesnesu, když mi dělají do mých namotaných… chtělo by to nějaký název. Namotaných klátičů? Jo je to trapný, ale musím to ještě promyslet. Také snesu, když se mi někdo vyzpovídá, ale už nesnesu, když jsou to hovna a dělá se z toho třetí světová válka. Sama jsem si prošla a sem tam procházím sračkami, hovnami, ale skrz to už nedokážu unést, když si někdo stěžuje na špatné známky a už by se podřezávali. Sračky ze mě udělali silnou osobnost. Hovna zas mě naučili nedůvěry, ale zase být nad věcí a nedoufám v zázraky, ale ve snahu a píli. A taky nejsem romantická dušička. Ámen.


Myslím, že mé předsevzetí, co se týče mého blogu rozhodně nevymizí. Dneska jsme dosáhli sto návštěv a během takové chviličky? To je krása. A vaše pozitivní komentáře mě nutí psát a psát. Dělá mi to radost. Taky to, jak mě navštěvují lidé, se skvělým smyslem pro humor a zanechají komentář. To je to, co si každá blogerka přeje.


Jako správná coura bych měla také začít cvičit, protože při balení mužů je potřeba být fit a v sexu je důležité, aby se hola cítila být spokojená sama se sebou, aby ze sebe mohla dát vše, tu dračici, co v ní je, kterou v duši dusí. No a taky začínám cítím, jak mi placatí prdel, což je varovný signál. Tak začnu od zítra. Ještě mě čeká hodně dílů mého oblíbeného seriálu.

Jak to máte s předsevzetím vy? Napište mi do komentářů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama