Hluboké a vážné zamyšlení

17. ledna 2017 v 17:39 | Coura. |  TT
Téma tohoto týdne je fanatismus. Jen co jsem dočetla toto slovo, se mi vybavil můj fanatický život. Lépe bych ho nepopsala. Je to docela k zamyšlení téma, protože mi hned do hlavy naskákalo sto miliónu myšlenek. A já bych se dnes ráda s vámi podělila o tyto myšlenky.

Zaprvé, pod fanatickým člověk se mi vybaví osobnost jako je například Adolf Hitler a také různé náboženství. Je to takový typ diktátorství, ze kterého mám husí kůži a negativní pocity, myšlenky. V jisté zdravé míře mám sama problém s autoritami. Možná to je ten důvod, proč takové pocity mám. Co se týče vztahu nebo, když si vybírám nějaké, jak já říkám "kořisti", tak jedině pravý opak mě. Někoho, kdo mi nebude chtít velit.
Zadruhé, nedokážu přestat myslet na moji budoucnost. Stále v myšlenkách přemýšlím, co a jak udělám. Plánuji věci ohledně cestování, protože to je něco, co v mém životě je potřeba a za čím si hrdě půjdu, i kdyby mě to mělo stát, cokoliv. Já často všem okolo mě říkám, jak je život krátký a jak je potřeba si ho užít do poslední vteřiny. Bez ohledu na to, kde kdo žije, kolik mu právě je let nebo co se týče finanční stránky. Jenže všeho s mírou, jak se říká, protože to dokáže být opravdu zrádné.

Přemýšlím nad životem tak často, že když jeden den nic nedělám a jen třeba spím, tak na mě přijdou depky, že ztrácím čas. A to by jste mě měli vidět, když mi někdo vymlouvá, jak toto není smyslem života nebo když mi někdo říká, jak je život jen o práci, že bavit se smí jen politici a zbohatlíci. To se ve mě nakupí veškerá zlost a rozzuří, že by okolo mě vše shořelo na sto kilometrů. A to už trošku zavání fanatismem. Je to, jakoby jste řekli fanatickému muslimovi, že je islám na hovno a žádný Alláh neexistuje. On by pak po vás hodil bombičkou.

Na závěr bych vám chtěla říci, že jestli cítíte, že skrz něco by jste šli, i přes mrtvoly, je potřeba si to promyslet a neškodit tím druhým. Taky není dobré všem vnucovat svůj názor a nutit lidi okolo sebe, myslet si totožně to stejné, co vy. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 14:16 | Reagovat

Když tohle zažívám, tak mi můj přítel říká, že bych měla zažít válku - lad, bídu a chudobu, abych začala řešit pořádné věci :)

2 AteeltSwomthef AteeltSwomthef | E-mail | Web | 9. října 2018 v 3:56 | Reagovat

Compression  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  moelle  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-moins-cher-en-france/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama