Coura už zas vypráví.

2. ledna 2017 v 12:40 | Coura. |  Diary
Víte, když jste coura, tak nemůžete jen tak slavit Silvestr doma, v poklidu při televizi a vínečku. Proto teď střízlivím a mám pocit, že mě každou chvíli raní. Taky jsem vysušená, jak sušenka, z toho alkoholu a v hlavě mi běhají matné vzpomínky z večera. Dnes vám přináším další perličky a chybičky z mého života, ze kterých by jste se mohli popřípadě poučit.New Girl dance dancing fox drinking


V minulém článku jsem vás trošku popostrkovala k tomu, aby jste se nebáli odvázat, jednou zahodit ty zábrany v hlavě a dali si výzvu. ( například, že v jeden den musíte na vše říct ANO )

Nepočítájí se zásnuby a vdavky. To vždy musíte říct NE. :D

Tento další den jsem vám chtěla jít příkladem, ale v rytmu největší coury.

Alkohol tekl proudem, konfety lítaly, pánské zadečky se vlnily, upjaté nudné slečny seděly v koutku a jen tiše přihlížely, namyšlené naklonované frndy, které se dají krásně a jednoduše nazvat BASIC BITCHES. Ty rozdávaly pohledy, které dávaly najevo to, jaké jsou královny, ale pravda byla opak. Pak tu byly laciné obyčejné štětky, které se sotva držely na nohách. Znáte je určitě. Většinou jsou to holky s legínama, odrosty, tlustými černými linkami a fejkovými airmaxi.

A víte, kdo byl královnou večera? Haha, nemusíte hádat dlouho.


Jááááááááááá . .

drinking alcohol 90210 liquor beverly hills 90210


Proč? Né, že bych byla ta nejhezčí, nejúžasnjěší, za kterou by se každý muž hned otočil. To fakt ne. A víte co bylo tím kouzlem?
Měla jsem v hlavě jen to, jak si chci tu párty užít.

Na Silvestra jsem měla týden dopředu program, což byla chata v pár lidech a jelikož se mi tyto plány zmařily až v onen den, tak jsem neměla nic domluvené. Obyčejného smrtelníka by to zaskočilo a byl by v pasti, ale pro mě to byla výzva. A vy jistě víte a znáte, co se říká již dlouhá staletí. Spontánní nápady jsou stejně nejlepší.
Samozřejmě se mi to potvrdilo.
Začalo to vše, když jsem sama nasedla do taxíku a odjela vstříc dobrodružství na párty, v omámení vína a pivenka. Jó, ale jestli chcete radu, tak to moc nekombinujte.
Seznámila jsem se s partičkou holek hned u vchodu do klubu, které mi dělali společnost až do samého konce. Jmenovala jsem je mými hlavními courami. A ta jedna byla fakt kočka. Vypadala jak Max ze seriálu 2 Socky. Pak to šlo ráz na ráz. Pilo se a líbalo.

Měla jsem úlet s jedním klukem ze střední (poslední dobou se ti kluci ze střední u mě jaksi drží).
Nevím, co bylo horší. Jestli pocit, že to všichni viděli nebo pocit, že jsem mu v opilosti a zápalu řekla, že jsem to toužila udělat už od prváku, což větší kravinu jsem z pusy vydat nemohla. Samozřejmě jsem lhala. Pak tu byl kluk, kterýmu jsem stále tvrdila, že je má osudová láska a že normálně nepiju, že neposlouchám ty hovna, co tam hrají v tom klubu a že ta jeho skupina, co měl na tričku, je nejlepší, že nejsem na úlety a nemám ráda holky, které na úlety jsou. No namotal se na to, jak klubíčko. Zasloužila jsem si panáka Jacka Danielse. Ato se vyplatí.


. . . .

Slyšíte ten zvuk?

Ten zvuk těch rachejtlí a ten vřískot lidí.
Anoooo už odbila půlnoc. Příležitost opusinkovat všechny ty sexy muže v mém okolí, aniž bych z toho měla výčitky. Nevím z jakého důvodu, ale poletovat kolem mužů mě baví. Baví mě lovit. Baví mě si s nimi hrát. Snad je to i můj koníček?

Ta párty byla pro mě jak bonboniéra. Cokoliv se stalo, bylo nové a super. A ti muži, co se mnou trávili večer/ráno, tak byl každý jiný, každý byl dobrý v něčem jiném. Jeden zval na panáky, druhý dobře líbal a třetí jen dobře vypadal.

Toť zas vše. 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 2. ledna 2017 v 14:53 | Reagovat

To je docela síla. 8-O

2 Smokie Smokie | Web | 2. ledna 2017 v 15:03 | Reagovat

Lol, tak to je hilarious. :D Super článek, doufám, že ho zařadí do výběru toho nejlepšího na téma týdne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama