Coura se zpovídá a pak radí. Hoď očko ;)

10. ledna 2017 v 20:09 | Coura. |  TT
Víte co je síla vůle? To je když jste opojení flaškou či dvěma flaškami vína a začnou vás přitahovat skoro všichni. Ti, co se alespoň z nula celých nula nula jedna podobají Zacovi Efronovi či Paulovi Walkerovi. Když máte husí kůži, jen co vás sáhne, ale vy i přes to, nemůžete nic dělat. Proč? Protože kolem vás se točí milion známých lidí, kteří vás potají a nenápadně sledují. Analyzují každičký váš krok, aby věděli detaily přitom, až na vás budou házet špínu. Jsou nenápadný asi jako černoch z Lídlu. Mimochodem, proč by sakra nemohli být černoši v letáku? Bože proberte se.


Myslím, že mám psychickou nemoc, kterou bych nenazvala jinak než courovství. Jakmile na mě sáhne dotyčný, ať už omylem či účelně, tak mě se podlamují kolena, zapalují se mi lýtka a já bych už po něm nejradši vystartovala. Bože pomoc. Samozřejmě nemůžu, protože muži nemají rádi laciné holky, tak se musím snažit ještě nějakou dobu a hrát si vlastně na něco, co neexistuje.

Je ve mě jakýsi démon, co ovládá mé myšlenky. Co mě neustále nutí po nějakým pokukovat až to někdy bolí mě samotnou. Stále musím tu největší děvku, co ve mě dříme, držet na uzdě. Docela dbám na to, aby mé sexuální soukromí nebylo prozrazeno, aby žádný kluk nevěděl, s kým jsem co měla a aby mi uvěřili ty nevinné lži. Taky je potřeba vědět, že nejsou nějak přátelsky propojení všichni.


Potřebuji se vypsat z mých courovských pocitů. V reálném životě to mohu rozebírat jen s těmi vyvolenými, kteří to nepotřebují všude rozkřikovat. Bylo mojí potřebou si blog založit. Také z důvodu toho, že chci ženám ukázat jejich sílu. Je důležité, aby se měla žena ráda, aby se dokázala ocenit a byla sebevědomá.


Síla vůle mě provází vždy, kdy si musím uvědomit, že není dobré spát se všemi. I já sama mám svoji hrdost, vážím si sama sebe a spím, jak už jsem psala, s vybranými kousky, kteří mi do života něčím mohou přispět. Například jsem mohla poznat, že opravdu všichni muži nejsou stejní a že hodní muži nevymřeli. Jen je možné, že ti muži, co jsem s nimi něco měla a byli hodní, tak už hodní nebudou. Taky se mi stalo jednou, že ten sex byla chyba. Ale tak chybami se člověk učí nebo ne?

Ve většině případů jsem se něco nového naučila. Ať už vylepšit své výkony, dbát při sexu nejen na uspokojení toho druhého, ale i na sebe atd. Především, co mi dělá radost, že mám schopnost číst myšlenky z jejich očí. Každý ten pohled mi dělá nápovědu a já pak alespoň vím, co chtějí a co mám dělat.

To vše ze mě udělá tu úžasnou, na kterou se tak namotají.

Tuhle schopnost si může osvojit každá z vás. Možná by ale nebylo dobré, kdyby všechny ženy začaly používat tato kouzla. Na mě by pak třeba nezbyli žádní muži, ačkoliv by mi to možná stálo za ty šťastná srdíčka žen. Je nutno podotknout, že nejsem žádná feministka. Jen mi záleží na blaho žen, které si neumí dupnout a nevěří si. I muži jsou krásná stvoření plná radosti, bez kterých mi bychom nemohli existovat.


A jak si ji osvojit?


Začít můžete u očního kontaktu, kdy si vyhlédnete nějakou kořist. Ideální na to je, když čekáte na vlak a máte čas.

Krok 1.
Poohlédněte se po okolí a jakmile uvidíte tu správnou, tak nahoďte na něho očko. Váš pohled musí být upřimný a tak trochu lišácký. Opětuje vám pohled? Řekněte si v hlavě: Chci tě.
Krok 2.
Otočte hlavou a prohrábněte si vlasy a znovu proces zopakujte od prvního kroku. Tímto jste mu potvrdila to, že jste na něho nekoukla omylem, ale že za tím něco vězí.
Krok 3.
Potom se na něho delší dobu nekoukejte, ale sledujte nenápadně, zdali se kouká. Buď vám to sdělí kamarádka nebo odraz někde v okně či tak něco. Pokud se nechytil a nepokukuje, tak začněte od kroku prvního.
Krok 4.
Zdali pokukuje, je na čase se sladce usmát.To je celý proces. Pak si zvolíte už vy, co vlastně od toho muže očekáváte. Chcete se seznámit? Běžte se ho na něco zeptat nebo vyčkávejte. Třeba se odhodlá sám. Pamatujte, v téhle době se už nehraje na to, že první krok dělají kluci. První krok dělá ten, kdo má větší koule. Jen pár kluků jsou toho schopni a to většinou v podnapilém stavu.


Doufám, že jsem vám trošku pomohla a pokud ne, tak alespoň jste si početli.
Přeji příjemný večer :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mala-lady mala-lady | 10. ledna 2017 v 20:30 | Reagovat

Článok je veľmi zaujímavý. To, že žena po niekom pokukuje a má pri tom vybranom mužovi nemravné myšlienky, to neznamená, že je hneď štetka a , že sa s ním hneď vyspí. Aj keď, keby to bol môj ideál šla by som bez váhanie :D :D...možno po jednom litri vodky :D :D ..ale nie, dobre napísaný článok. :D

2 Kory Kory | Web | 10. ledna 2017 v 21:26 | Reagovat

Vždycky ztroskotám na tom, že se na mě ten kluk ani nepodívá. Nikdy.
Anebo se prostě moc bojím toho, co si o mě bude myslet.
Ale stejně se z těch lidí, co znám jen od vidění, většinou vyklubou debilové...

3 Coura. Coura. | Web | 10. ledna 2017 v 21:58 | Reagovat

[2]:  Milá Kory, odpověď sis dala sama. Moc se bojíš, co si o tobě bude myslet. Věř nebo ne, základ je opravdu na sebevědomí. Měj se více ráda a věř si :)

4 Štěpánka Štěpánka | E-mail | Web | 11. ledna 2017 v 13:15 | Reagovat

Mno přesně tak, krásně napsaný článěk, ale jop, to, že žena po někom pokukuje (a třeba má i nemravné myšlenky) ji přece ještě nedělá ničím špatným.

A jako by to muži nedělali v jednom kuse...

Docela mě to ale donutilo přemýšlet, jestli po dlouhém vztahu jsem spíš nezapomněla, jak udělat ten pohled...

5 Smokie Smokie | Web | 11. ledna 2017 v 17:32 | Reagovat

Hmmmm... problém je ten, že v okolí nikdy není žádná dobrá kořist, o kterou bych stála. A kdybych se vydala do prostředí, kde se takoví kluci, kteří se mi líbí vyskytují, tak by z toho asi nic nebylo, protože takoví ti správní 'umělci' vyhledávají stejně jen holky na noc... Teda, zatím alespoň co jsem poznala.
A normální kluci nemaj toho správnýho ducha.... je to těžký.

6 Jana Jana | E-mail | Web | 12. ledna 2017 v 11:44 | Reagovat

To je mega super tohle :) Jako bych se vrátila na střední - ten stejný problém... I to s alkoholem... A proto jsem potkala tolik pánů pod peřinou ... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama