Coura píše na téma: Odvaz jako kráva

30. prosince 2016 v 17:59 | Coura. |  TT
Pohodlně se usaďte, povím vám příběh. Udělala jsem si k tomu nějaký bylinný čaj od Loydu, který jak se teď šíří v médiích má halucinogenní účinky, ale pro moji smůlu jsem ještě žádné nezaznamenala. Také vás určitě bude zajímat, že se cpu rohlíkem s máslem a medem, protože prostě jsem se rozhodla přes vánoce žrát. To jídlo je zlo. Taky jsem si rozsvítila vánoční světýlka a svíčku. Proč vám to říkám? Aby jste mě pochopili, jak dlouho trvá než dokážu ze sebe vysypat nějaký příběh. Chtělo to tu atmosféru.

Už sedíte a nekritizujete můj super geniální úvod? OK.

Můžeme začít . .


V jednom království vánočních světýlek a medu, žila byla princezna, která se přes vánoční svátky přežírala, popíjela vínečka, spala do oběda. Jednou se ji zachtělo vykročit z komfortní zóny, protože čeho je moc, je přespříliš. Viděla fotky na sociálních sítí ostatních lidí, jak se baví, ale jí bylo do breku z toho, jak za poslední dobu se baví pouze s lidmi, který od života moc nechtějí a stačí jim ten klid domova a jejich, jak já říkám, boyfriendi.

Omlouvám se za ten puberťácký název, ale mám problém se skloňováním slova přítel. Celkově to slovo je otřesný. No nemám pravdu?

Ten den se ozval princ z království vzdělanosti, odvazu a alkoholismu. Tento princ se s princeznou znali už věky od dob střední školy. Na škole plné dívek stačí, aby jste měli mezi nohama ptáka a byli trošku pohlední. On byl Bůh. Vtipný, chytrý a sexy. Přesně ten typ z amerického filmu, jak vždycky hraje fotbal a chodí s roztleskávačkou.
Princezna po něm vždy házela očko, ale samozřejmě ji vůbec nebral, protože přeci nebude jak ostatní vlhký holky z celý školy. Navíc pak měl vdavky s úhlavní nepřítelkyní, císařovnou z blbosti a anorektičnosti.
To já jen tak, aby jste měli páru o koho jde.
turnt

(jeden gif, protože vše s obrázkami se čte líp)

Píše ji, že má ještě kocovinu z bálu, ale slaví narozeniny, tak jestli se nechce přidat. Ona vyskočila z pyžama a šla ze sebe udělat člověka. Smrděla ještě kouřem z předešlého večera.
A protože nikdo nemá rád dlouhé články, tak vám to zkrátím. Ten večer zažila dobrodružství, které se ji dlouhá léta nedostávala. Začalo to na víně červeném svařeném s extra dávkou výtečné vodky. Poté pokračovalo u vietnamců v hospodě, protože toto není rasistická pohádka. Všichni mají právo na to, být v tomto příběhu. A vietnamci prostě do této pohádky emigrovali. Z hospody ji vyhodili za to, že vylila tu skvělou tekutinu s názvem pivenko zlaté naše. Dostala pokutu od výběrčích, co byli zavolány na jejich plnokrevných koních Fabia, lidmi, které rušila od "ordinačky". Rušení nočního klidu není moc v pořádku, ale je to odvaz. Když se rozmýšlelo, co bude dál, tak přišla řeč i na to, jakým kočárem se princezna dostane zpět do svého království. Kočáry o svátcích nejezdí. A pěšky? Střevíce byly moc drahé na dlouhé kilometrové tůry. Bla, bla.. princ ji pozval do své královské lóže a asi už víte, co bylo dál. Souložili až do rána. Jen tak neávazně, protože to není zločin. Dva lidé, co si chtějí užít život bez závazků. Mimochodem, princeny, když se napijí, tak jsou nadržené mrchy. Ráno, princezna z království vánočních světýlek a medu, při cestě do svého království si řekla, že to byl kurva dobrej večer, že na něho jen tak nezapomene a že je ráda, že se nerozhodla jinak. Kdyby se rozhodla, že zůstane ve své komfortní zóně a neodvázala se, tak zhnije a nic nezažije. Rozhodla se využít život dokud tu je, žije a může dýchat. Ona vždy dávala přednost zážitkům před hmotnými statky.
Poučení pro vás?


Žijete jen jednou a moc času vám nezbývá. A sex je dobrej. Tak běžte a zapijte vše, co bylo v roce 2016 ať už to byl rok úplně nahovno nebo nejvíc úžasnej. Nezůstávejte doma. Nezůstávejte sami.

Další článek očekávejte až po novým roce až vystřízlivým.

Šťastnej novej rok my BITCHEEEES ..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Špenátka Špenátka | E-mail | Web | 30. prosince 2016 v 19:18 | Reagovat

Super pohled na svět!
Moc se mi líbí styl, jakým píšeš.
Konečně nepřeslazenej deníček, můj styl života je trošku jinde, ale zas nemůžu říct, že nějak dokonalej. Buď šťastná!
A ať ti vydrží psaní blogu :)

2 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 30. prosince 2016 v 22:17 | Reagovat

Vida, konečně článek, který baví od začátku až do konce! Díkydík za skvěle odvyprávěnou pohádku - dokonce i s poučením! - a přeju spoustu takových zážitků v následujícím roce. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama