About me

30. prosince 2016 v 15:48 | A.
Chtěla bych se vám představit. Jsem majitelkou nového blogu s názvem Deníček coury. Říkejte mi třeba madam A., protože kdybych vám řekla celé jméno už to nebude taková prdel a zruinuje mi to celý život. Jsem bezdětná a nezadaná. Nezakomplexovaná a jde mi o vaše o moje dobro. O potěšení ze sexu. Proč by si i ženy nemohli sex užít, stejně tak dobře jako muži?

Důvod založení tohoto blogu? Velice prostý. Chci vám ukázat zákulisí mého života plný sexuálního dobrodružství a že jich není málo. Nepřijdu si jako coura, ale jako Kryštof Kolumbus na svých výpravách vstříc Americe. Mým cílem je být odborník na mužský úd, abych mohla radit svým kamarádkám na vínečku v naši oblíbené kavárně, jak a co mají dělat v posteli s jejich boyfriendama. Dalším důvodem jste vy dámy, které jste navštívily tento blog.

Jasný, existuje tolik webů na internetu a časopisů, které mají přesné návody krok za krokem, jak a co dělat, ale to píšou zejména ženy v domácnosti bez sebeúcty a bez sexu, protože šéfové na ně naléhají, aby napsali tento a ten článek, co nejdříve. Jim nezbývá nic jiného než veškerý čas dát do článku a nebo dětem. K sexu se dostanou maximálně u "ordinačky" a nebo před spaním u knížky Padesát odstínu šedi. Pokud se vás to dotklo, tak asi patříte mezi ně, ale nebojte se. Jsem tu pro vás a dostanu vás toho.

Co vám mohu nabídnout já? Plno článku, které budou popisovat můj život v sekci DIARY a že to bude dost nažhavené. Také pro vás připravuji v sekci MENHACKS, kde vám poskytnu jen ty nejlepší a nejosvědčenější tipy a triky v praxi.

Než začnete cokoliv kritizovat, tak si musíte uvědomit, že v každé znás dříme taková coura, která se skrývá někde hluboko v duši. Je potřeba ji probudit.

Let's go.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. ledna 2017 v 11:50 | Reagovat

Deníček coury, courovstvi.blog - "nepřijdu si jako coura, ale jako..."
Aha.
Tyvole, oxymorón roku a to je terpv druhýho. Když se chováš jako děvka a jsi na to pyšná, tak to alespoň přiznej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama